Paper pen
Paper pen är en praktisk profilprodukt som gör varumärket mer närvarande i vardagen. När produkten kommer till användning i rätt situation skapas ett naturligt reklamvärde över tid. Tryck är ett naturligt val på den här typen av produkt när varumärket ska synas klart och tydligt. Tekniska specifikationer: • Kulspetspenna i papper med färgade detaljer • Högkvalitativ X20-patron med blått bläck
| Antal | 10 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 2,60 | 2,40 | 2,00 |
| Artikelnummer | 87294-N0021 |
| Material | ABS, AS, Plastic, Bio-paper |
| Längd | 138mm |
| Diameter | 9mm |
| Vikt | 6g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 310mm x 240mm |
| Refill | Plastic refill |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87294-N0021 | 12821 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

