Penna bambu med vetestrå
Med Penna bambu med vetestrå får du en praktisk profilprodukt som håller varumärket nära till hands i möten, receptioner och på kontor. Just därför är den fortsatt relevant i både kundmöten, receptioner och interna sammanhang. Just här passar tryck bra när företag vill bygga ett rent och konsekvent uttryck. Tekniska specifikationer: - Kulspetspenna i bambu med klämma., påskjutare och spets av vetehalm. - Med påskjutning av plastblått X20
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 5,60 | 5,40 | 5,20 | 5,00 | 4,80 | 4,60 | 4,40 | 4,00 |
| Artikelnummer | 87284-N0011 |
| Material | Bamboo, Wheat straw |
| Längd | 140mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 8g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87284.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 550mm x 330mm x 170mm |
| Pennmekanism | Push |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87284-N0011 | 32744 st |
| Inkommande lager 2026-08-07T00:00:00+02:00 | 20000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

