Kulspetspenna S30 solid
Kulspetspenna S30 solid är ett enkelt men effektivt sätt att hålla varumärket nära till hands i vardagen. Det gör den särskilt relevant för kontor, kundmöten, mässor och utskick. För profilering är tryck ett naturligt val på den här typen av produkt. Tekniska specifikationer: - S30 HC är en vit penna med färgade detaljer. - Tillverkad i Europa av ABS - plast och har en påfyllningsbar X20 patron med blått bläck. - Från 5000st kan du välja din egen färgkombination.
| Antal | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 6,80 | 6,40 | 6,20 | 6,00 |
| Artikelnummer | 80920-N0101 |
| Material | ABS |
| Höjd | 138mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 12g |
| Ursprungsland | Italy |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 300mm x 250mm |
| Refill | X-20 |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 80920-N0101 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

