Pixel Frost
Art.nr.
50510 0905 AZ
6,10 kr
När du vill ha en profilprodukt som faktiskt används i vardagen är Pixel Frost ett träffsäkert val. Pennor fortsätter vara effektiva eftersom de följer med mellan skrivbord, mötesrum och mässgolv. Profileringen blir lätt att anpassa eftersom produkten lämpar sig för tryck.
Tekniska specifikationer:
- SALE Kulspetspenna Utförsäljningspris, gäller så långt lagret räcker!
- Pixel Frost är en klassisk reklampenna som finns i flera fina och moderna färger.
- Hela pennan är frostad och dess raka linjer och former gör den optimal för reklamtryck.
Totalt pris
kr
Sammanställning
| Artikelnummer | 50510 0905 AZ |
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 8g |
| Längd | 140mm |
| Förpackning | 50 st i kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Type dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: PX40 Frost 67 cyanProdukttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50510-0905-AZ | 1 000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

