Stilolinea S45 Clear penna
Art.nr.
261658-351
Med Stilolinea S45 Clear penna får ni en klassisk profilprodukt som används ofta och därför ger många naturliga kontaktytor för varumärket. Det är därför den här typen av produkt fortsätter vara ett effektivt val i både kundmöten och intern användning. Den lämpar sig väl för tryck, vilket gör det lätt att anpassa profileringen efter önskat uttryck. Tekniska specifikationer: • Stilolinea® kulspetspenna med blått bläck • Av transparent färgad plast, och stor klämma/tryckknapp • Made in Italy
Välj variant
Finns i 6 varianter
| Antal | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 6,10 | 5,92 | 5,73 | 5,38 | 5,20 | 5,02 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 261658-351 |
| Material | Syntetiskt material |
| Längd | 13.9 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 9 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

