Stilolinea Olly penna
Art.nr.
261718-001
Stilolinea Olly penna fungerar starkt som profilprodukt eftersom den används om och om igen under arbetsdagen. Produkter som används dagligen ger återkommande exponering utan att kännas påträngande. Här är tryck det mest naturliga valet när företaget vill bygga synlighet på ett enkelt sätt. Tekniska specifikationer: - Stilolinea® kulspetspenna med blått bläck, färgad klämma och spets • - Made in Italy
Välj variant
Finns i 10 varianter
| Antal | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,58 | 7,22 | 7,03 | 6,87 | 6,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 261718-001 |
| Material | Syntetiskt material |
| Längd | 13.9 cm |
| Diameter | 1.2 cm |
| Vikt | 11 g |
| Volym | 0.9048 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

