5 mm har ett jämnt bläckflöde vilket skapar en tunn fin skrift och en skön skrivkänsla. Levereras med bläck i samma färg som pennkroppen. Refillpatroner finns att köpa."
PILOT FriXion Point Clicker 0,5
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 3000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 57,50 | 53,00 | 48,40 | 45,10 | 42,80 | 42,60 | 42,40 |
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 3000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 57,50 | 53,00 | 48,40 | 45,10 | 42,80 | 42,60 | 42,40 |
| Artikelnummer | 10182 6044 BÖB |
| Ursprungsland | Japan |
| Vikt | 8,4g |
| Längd | 144mm |
| Förpackning | 12st i kartong |
| Refill | 0,5mm FriXion Plastic Roller Ball, Suddbart bläck |
| Bläckfärg | Röd, Rosa, Lila, Turkos, Blå, Grön , Svart |
| Skrivlängd | 350m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 4902505604409 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 604409Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10182-6044-BÖB | 5 000 st |
Pilot är en av världens ledande tillverkare av pennor, kända för att ta fram innovativa pennlösningar för många olika användningsområden. Sortimentet omfattar allt från exklusiva metallpennor till uppskattade kulspets- och märkpennor. Den mest populära pennan i sortimentet är världssuccén Frixion Clicker - bläckpennan som kan sudda. Pilot har också utvecklat det miljöanpassade BeGreen-sortimentet med bland annat en serie pennor som tillverkas av återvunna PET-flaskor. Att sortimentet uppfyller kraven för ISO 14021 är lika naturligt som att alla Pilots fabriker är ISO 14001-certifierade.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

