Cosmo grip combi
Cosmo grip combi är lätt att dela ut och enkel att börja använda direkt, vilket gör den relevant i många B2B-sammanhang. Pennor fortsätter vara effektiva eftersom de används om och om igen under arbetsdagen. För märkning passar tryck bra när uttrycket ska hållas tydligt, praktiskt och professionellt. Tekniska specifikationer: • Europaproducerad kulspetspenna med kvalité i alla delar, ISO certifierad bläckpatron. • Välj färg på de olika delarna för att skapa en unik färgkombination redan från 250st. • Det finns flera olika transparanta och solida färger att välja mellan.
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 9,20 | 8,40 | 7,80 | 7,20 | 6,40 | 5,60 |
| Artikelnummer | 87628-N0999 |
| Material | ABS |
| Längd | 145mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 8g |
| Ursprungsland | Germany |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87628.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 320mm x 240mm |
| Pennmekanism | Push |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87628-N0999 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

