Cosmo combi
I situationer där enkel nytta ger stor synlighet blir Cosmo combi en effektiv profilbärare. Det gör den lätt att använda både vid mässor, i kundmöten och internt. Tryck fungerar bra här när ni vill hålla uttrycket tydligt och konsekvent. Tekniska specifikationer: - Europaproducerad kulspetspenna med kvalité i alla delar, ISO certifierad bläckpatron. - Välj färg på de olika delarna för att skapa en unik färgkombination redan från 250st. - Det finns flera olika transparanta och solida färger att välja mellan.
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,80 | 7,20 | 6,40 | 5,80 | 5,20 | 4,60 |
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,80 | 7,20 | 6,40 | 5,80 | 5,20 | 4,60 |
| Artikelnummer | 87618-N0999 |
| Material | ABS |
| Längd | 145mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 7g |
| Ursprungsland | Germany |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87618.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 320mm x 240mm |
| Pennmekanism | Push |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87618-N0999 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

