Kulspetspenna Ducal Colour solid
Kulspetspenna Ducal Colour solid fungerar starkt som profilprodukt eftersom den följer med mellan skrivbord, reception och mötesrum. Det är just den återkommande användningen som gör den här typen av produkt stark i kampanjer, onboarding och kundmöten. I rätt sammanhang bidrar den till ett genomarbetat helhetsintryck även när den praktiska funktionen står i fokus. Tekniska specifikationer: - Vit pennkropp med färgade detaljer och en svart ring. - X20 refill med blått bläck och har tryckknapp. - Från 5000st kan man kombinera sina egna färger.
| Antal | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,60 | 7,40 | 7,20 | 6,80 |
| Antal | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,60 | 7,40 | 7,20 | 6,80 |
| Artikelnummer | 80909-N0102 |
| Material | ABS |
| Längd | 138mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | Italy |
| Social Compliance | European production |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 300mm x 250mm |
| Refill | X-20 |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 80909-N0102 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

