Penna Riva soft-touch
Med Penna Riva soft-touch får du en klassisk profilprodukt som fortsätter skapa synlighet långt efter utdelningen. Det gör den till en träffsäker giveaway för mässor, receptioner, kundmöten och interna behov. För profilering passar tryck bra på den här typen av produkt.
Tekniska specifikationer:
- Kulspetspenna med soft-touch yta.
- Pennan har metalltipp, transparent clip och en påfyllningsbar jumbopatron i blått bläck.
| Antal | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,60 | 7,40 | 7,20 | 6,60 | 5,80 | 5,60 | 5,40 |
| Artikelnummer | 80836-N0002 |
| Material | ABS |
| Längd | 144mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 13g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT80836.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 570mm x 310mm x 190mm |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 80836-N0002 | 9397 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

