Penna Atlas soft-touch
Med Penna Atlas soft-touch får du en klassisk profilprodukt som fortsätter skapa synlighet långt efter utdelningen. Det gör den till en träffsäker giveaway för mässor, receptioner, kundmöten och interna behov. För profilering passar tryck bra på den här typen av produkt.
Tekniska specifikationer:
- Kulspetspenna i Toppointdesign med soft-touch yta. Har en påfyllningsbar jumbopatron i blått bläck. Tillverkad i Europa.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 18,80 | 18,60 | 18,40 | 18,00 | 15,20 | 14,00 | 13,00 | 12,20 | 12,00 | 11,60 |
| Artikelnummer | 80828-N0011 |
| Material | ABS |
| Längd | 146mm |
| Diameter | 12mm |
| Vikt | 10g |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Farligt gods | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 330mm x 250mm |
| Pennmekanism | Push |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 80828-N0011 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

