PIXEL RECYCLED
Pixel Recycled är en klassisk kulspetspenna med modern look tillverkad av 100% återvunnen ABS plast. Denna miljöanpassade version har lätt böjt klipset lämpar sig bra för tryck men även pennkroppen har en generös tryckyta. Anpassad pixel recycled är en fantastisk reklamprodukt för event och mässor. Ladda upp din logga och designa din egen produkt nu!
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,90 | 10,80 | 10,40 | 10,00 | 9,10 | 8,70 | 8,20 |
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,90 | 10,80 | 10,40 | 10,00 | 9,10 | 8,70 | 8,20 |
| Artikelnummer | 50510 0938 LB |
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 8g |
| Längd | 140mm |
| Förpackning | 50 st i kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Type BP, ISO 12757-2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: PX40-MATT CB RE 07 onyxProdukttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50510-0938-LB | 10 984 st |
I en värld av prisjakt och överproduktion finner du din tillflyktsort i Maxemas värld fylld av skönhet och kvalité. Den italienska fabrikören sätter värde i eleganta modeller av högklassiga material med lång livskvalité där designfokus ligger i en estetiskt hållbar värdering.
Maxemas modeller finns i ett otroligt stort antal färger och standardkombintioner för att passa just ert företags design.
För pennorna i detta kapitel finns även möjligheten att göra färgkombinationen efter eget tycke och smak.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

