PaperWrite penna papp
Art.nr.
261829-007
3,03 kr
PaperWrite penna papp fungerar extra bra i möten, på skrivbord och i andra situationer där varumärket ska vara nära till hands. Den typen av närvaro gör produkten särskilt intressant för företag som vill få mycket synlighet per utdelad enhet. Förädlingen kan med fördel göras med gravyr eller tryck beroende på hur du vill att resultatet ska upplevas.
Tekniska specifikationer:
- Kulspetspenna med blått bläck, skaft FSC Recycled certifierad kartong, färgade plastdetaljer och träklämma.
Välj variant
Finns i 6 varianter
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 261829-007 |
| Material | Papp |
| Längd | 13.9 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 6 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

