Mood Gold
Mood Gold gör det enkelt att kombinera praktisk nytta med tydlig varumärkesnärvaro. Det gör den särskilt relevant för event, onboarding och säljaktiviteter. Här fungerar gravyr eller tryck bra när du vill anpassa märkningen efter logotyp och användning.
Tekniska specifikationer:
- Mood är helt ny serie exklusiva pennor i högkvalitativ plast och metalldetaljer som har diamantslipats för ett enastående bländande resultat.
- Mood Gold har en skön tyngd vilket ger en behaglig och lyxig känsla.
- Den solida pennkropp finns i vitt eller svart med spets och tryckknapp i guld.
- Mood finns även i andra versioner t.ex. med metalldetaljer i rose gold eller gummerad pennkropp.
| Antal | 50 | 300 | 600 | 1200 | 2400 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 81,50 | 71,50 | 67,50 | 63,50 | 62,00 | 59,50 | 59,00 |
| Antal | 50 | 300 | 600 | 1200 | 2400 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 81,50 | 71,50 | 67,50 | 63,50 | 62,00 | 59,50 | 59,00 |
| Artikelnummer | 50510 9010 A |
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 19g |
| Längd | 143mm |
| Förpackning | 25st i kartong |
| Refill | 0,8mm Plastic Parker Style BP ISO-12757/1 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 4000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: MD1 -C M2 01Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50510-9010-A | 10 010 st |
I en värld av prisjakt och överproduktion finner du din tillflyktsort i Maxemas värld fylld av skönhet och kvalité. Den italienska fabrikören sätter värde i eleganta modeller av högklassiga material med lång livskvalité där designfokus ligger i en estetiskt hållbar värdering.
Maxemas modeller finns i ett otroligt stort antal färger och standardkombintioner för att passa just ert företags design.
För pennorna i detta kapitel finns även möjligheten att göra färgkombinationen efter eget tycke och smak.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

