Deniro
Deniro fungerar starkt som profilprodukt eftersom den används om och om igen under arbetsdagen. När produkten stannar kvar på skrivbordet fortsätter även företagets identitet att vara synlig. För märkning passar tryck bra när företaget vill få fram sitt budskap på ett rent och tydligt sätt. Tekniska specifikationer: - Snygg och elegant plastpenna med tåligt klips • - Skriver 2,5 kilomter • - Transparanta detaljer
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,00 | 12,40 | 12,00 | 11,60 | 11,20 | 9,40 | 8,60 | 8,20 | 7,40 | 6,60 |
| Artikelnummer | 87952-N5401 |
| Material | ABS |
| Längd | 143mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 9g |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87952.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 320mm x 240mm |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87952-N5401 | 9118 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

