Touch Pen Short Metal
Med Touch Pen Short Metal får du en profilprodukt som används naturligt under hela arbetsdagen. Det gör den extra relevant när företaget vill kombinera funktion, räckvidd och enkel utdelning. För märkning passar gravyr eller tryck beroende på placering, material och önskat uttryck. Tekniska specifikationer: - Snygg kulspetspenna i aluminium med touch-tip, perfekt för din smartphone eller surfplatta.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 21,80 | 21,40 | 21,00 | 20,60 | 19,00 | 16,60 | 16,20 | 16,00 | 15,80 | 15,60 |
| Artikelnummer | 87558-N0001 |
| Material | Aluminium |
| Längd | 110mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 16g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87558.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 435mm x 280mm x 230mm |
| Pennmekanism | Twist |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87558-N0001 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

