Futurepoint
För företag som vill hålla varumärket nära till hands i möten och anteckningar är Futurepoint ett klokt alternativ. I praktiska arbetssituationer blir varumärket närvarande på ett naturligt och trovärdigt sätt. Produkten fungerar bra med tryck när logotypen ska vara tydlig och lätt att uppfatta. Tekniska specifikationer: - Kulspetspenna i Toppoint-design i solida färger • - Möjlighet till att märka med Doming
| Antal | 10 | 25 | 50 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 4,60 | 4,40 | 4,20 | 4,00 | 3,40 |
| Artikelnummer | 80886-N0101 |
| Material | ABS |
| Längd | 145mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 7g |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 320mm x 320mm x 320mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 80886-N0101 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

