925 DP
925 DP är ett enkelt men effektivt sätt att hålla varumärket nära till hands i vardagen. Den lilla formatet gör att produkten enkelt kommer nära både mottagare och varumärke. Produkten lämpar sig väl för gravyr eller tryck beroende på hur profileringen ska upplevas. Tekniska specifikationer: - Kulspetspenna med detaljer i metall.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 10,80 | 10,40 | 10,20 | 9,60 | 9,20 | 8,80 | 8,40 | 8,00 | 7,60 |
| Artikelnummer | 80290-N0001 |
| Material | ABS |
| Längd | 134mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 7g |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 330mm x 250mm |
| Pennmekanism | Push |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 80290-N0001 | Finns ej i lager |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

