Flow Rubber
Flow Rubber är en stilren och riktigt snygg reklampenna i modern design. Det som gör denna penna speciell är den gummerade pennkroppen som ger dig ett fast och behagligt grepp. Flow Rubber finns i flera fina färger med färgad pennkropp och vitt klips med en stor tryckyta. Pennan har vridmekanism, kromspets och och levereras innehållande en Jumbo Refill med blått bläck. Beställ flow rubber med din logga och stärka ditt varumärke. Kontakta oss för en offert!
| Antal | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 27,50 | 25,40 | 24,00 | 21,90 | 20,90 |
| Antal | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 27,50 | 25,40 | 24,00 | 21,90 | 20,90 |
| Artikelnummer | 50510 7026 AQ |
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 12g |
| Längd | 143mm |
| Förpackning | 50 st i kartong |
| Refill | 1,0mm Jumbo Refill dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2500m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: F1 T GOM CB CR 26 aquamarProdukttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50510-7026-AQ | 10 910 st |
I en värld av prisjakt och överproduktion finner du din tillflyktsort i Maxemas värld fylld av skönhet och kvalité. Den italienska fabrikören sätter värde i eleganta modeller av högklassiga material med lång livskvalité där designfokus ligger i en estetiskt hållbar värdering.
Maxemas modeller finns i ett otroligt stort antal färger och standardkombintioner för att passa just ert företags design.
För pennorna i detta kapitel finns även möjligheten att göra färgkombinationen efter eget tycke och smak.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

