Bridge
Bridge gör det enkelt att kombinera praktisk nytta med tydlig varumärkesnärvaro. Det gör den särskilt relevant för event, onboarding och säljaktiviteter. Här fungerar tryck bra när du vill anpassa märkningen efter logotyp och användning.
Tekniska specifikationer:
- Bridge är en modern kulspetspenna med broformat klips i ny spännande design.
- Matt, solid vit eller färgad pennkropp med stor tryckyta.
- Kan med fördel även tryckas på klipset.
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,50 | 6,10 | 4,80 | 4,70 | 4,50 | 4,20 | 4,00 |
| Artikelnummer | 20110 1056 A |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 10g |
| Längd | 142mm |
| Förpackning | 50 st i kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Type |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 800m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200Utseende: Metallklips, Metallspets, VridmekanismSkrivtyp: Kulspets |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20110-1056-A | 8 490 st |
Pennorna under detta varumärke kommer från hela världen, från olika tillverkare med noggrant kontrollerad produktion. Samtliga pennmodeller har valts ut med omsorg och med särskild tanke på att kunna erbjuda god kvalitet till ett rimligt pris.
Kulpennor levereras som standard med blått bläck och gel & rollerpennor med svart gelbläck.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

