Carlton Opak
Carlton Opak är lätt att dela ut, enkel att använda och fungerar därför starkt i många olika B2B-sammanhang. Pennor fortsätter vara effektiva eftersom de följer med mellan skrivbord, mötesrum och mässgolv. Just på den här typen av produkt fungerar tryck särskilt bra när uttrycket ska bli tydligt och professionellt.
Tekniska specifikationer:
- Carlton Opak är en prisvärd och populär reklampenna med bra tryckmöjligheter på kropp och klips.
- Den har solid vit pennkropp och transparent färgat grepp samt detaljer.
- Carlton finns även som frostad i flera olika färger.
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 6,80 | 5,50 | 5,30 | 4,20 | 4,10 | 3,70 | 2,90 |
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 6,80 | 5,50 | 5,30 | 4,20 | 4,10 | 3,70 | 2,90 |
| Artikelnummer | 20050 1194 A |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 11g |
| Längd | 135mm |
| Förpackning | 50st i påse |
| Refill | 1,0mm INGLI Plastic Parker Style |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20050-1194-A | 1 483 st |
Pennorna under detta varumärke kommer från hela världen, från olika tillverkare med noggrant kontrollerad produktion. Samtliga pennmodeller har valts ut med omsorg och med särskild tanke på att kunna erbjuda god kvalitet till ett rimligt pris.
Kulpennor levereras som standard med blått bläck och gel & rollerpennor med svart gelbläck.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

