Ozzy-penna med mjuk yta
Med Ozzy-penna med mjuk yta får ni en klassisk profilprodukt som används ofta och därför ger många naturliga kontaktytor för varumärket. Det är därför den här typen av produkt fortsätter vara ett effektivt val i både kundmöten och intern användning. Den lämpar sig väl för tryck, vilket gör det lätt att anpassa profileringen efter önskat uttryck. Tekniska specifikationer: • Ozzy-pennan har en unik design som ger gott om utrymme för varumärkesprofilering tillsammans med en tunnare botten för ökad greppkomfort • Pennan är tillverkad av R-ABS och har en slät, mjuk yta för en bekväm skrivupplevelse • Utrustad med blått bläck
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,60 | 7,40 | 7,20 | 6,80 | 6,40 | 6,20 | 6,00 | 5,60 | 5,20 |
| Artikelnummer | 87075-N0002 |
| Material | R-ABS |
| Längd | 140mm |
| Diameter | 14mm |
| Vikt | 10g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87075.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 530mm x 170mm x 240mm |
| Refill | Plastic parker refill |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87075-N0002 | 14799 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

