1more Life
1more Life är lätt att dela ut, enkel att använda och fungerar därför starkt i många olika B2B-sammanhang. När pennan används i verkliga arbetssituationer får varumärket en naturlig närvaro. Just på den här typen av produkt fungerar tryck särskilt bra när uttrycket ska bli tydligt och professionellt.
Tekniska specifikationer:
- 1More Life är en prisvärd kulspetspenna med pennkropp tillverkad i 100% återvunnen ABS.
- Det korta transparenta klipset är tillverkat i vanlig ABS.
- Total andel återvunnet material i hela pennan är 71%, refill och fjäder exkluderade.
- Den slimmade kroppen erbjuder gott om utrymme för reklamtryck.
- Även klipset går att märka.
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 6,90 | 5,80 | 5,70 | 4,40 | 4,30 | 3,80 | 3,50 |
| Artikelnummer | 10100 0022 A |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt | 7g |
| Längd | 140mm |
| Förpackning | 100 st i kartong |
| Refill | 1,0mm INGLI Standard Plastic Type |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 500m |
| Leveranstid | 10 15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10100-0022-A | 17 938 st |
Reklampennan är världens mest sålda reklamartikel. Dess livslängd är långt längre än de flesta andra reklammedias, dess spridning är utan gränser och dess värde ovärderligt. Vi rekommenderar därför att du väljer din reklampenna med omsorg.
INGLI är ett svenskt varumärke för en serie reklampennor som är speciellt tillverkade för att vara effektiva och prisvärda budbärare. Samtliga pennmodeller i INGLI-serien har en innovativ design som tar hänsyn till såväl kvalitet och skrivkänsla som goda tryckmöjligheter. I serien finns pennor med egenskaper som lämpar sig för alla typer av reklambudskap och sammanhang.
Så ska du välja med omsorg, välj INGLI.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

