Hawaii Transparent Ocean Bound-plast
I B2B-sammanhang där användbarhet styr upplevelsen blir Hawaii Transparent Ocean Bound-plast ett starkt val. Pennor fortsätter vara effektiva eftersom de följer med mellan skrivbord, mötesrum och mässgolv. Det gör produkten flexibel att märka med tryck beroende på önskat uttryck och placering.
Tekniska specifikationer:
- Vi presenterar "Hawaii Transparent Ocean Bound-Plast", vår kulspetspenna tillverkad av plast från haven.
- Rent samvete, rent skrivande!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 250 | 500 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 4,00 | 3,80 | 3,60 | 3,40 | 3,00 | 2,80 | 2,60 |
| Artikelnummer | 87820-N0402 |
| Material | Recycled plastic |
| Längd | 140mm |
| Diameter | 14mm |
| Vikt | 12g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87820.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87820-N0402 | 23939 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

