Biros Paris Stylus av bambu
När du vill ha en profilprodukt som faktiskt används i vardagen är Biros Paris Stylus av bambu ett träffsäkert val. När produkten används i verkliga arbetssituationer blir varumärket en naturlig del av vardagen. Tryck är ett starkt val här när företagets identitet ska bli enkel att känna igen. Tekniska specifikationer: • Möt ?Paris Bamboo?, vår kulspetspenna med en jämnt skrivande blå jumbo-refill. • Bambuhylsan ger en varm, naturlig känsla kombinerad med klassisk penn-design.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 11,20 | 11,00 | 10,80 | 10,20 | 9,60 | 9,40 | 9,00 | 8,40 | 8,00 |
| Artikelnummer | 87251-N0094 |
| Material | Paper |
| Längd | 148mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 15g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87251.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 550mm x 170mm x 170mm |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87251-N0094 | 24917 st |
| Inkommande lager 2026-10-26T00:00:00+01:00 | 15000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

