Pennetui
När målet är lång exponering i rätt sammanhang fungerar Pennetui mycket bra. När produkten hamnar i handen direkt blir också varumärket en del av användarens vardag. På den här typen av produkt är tryck ett effektivt sätt att bygga igenkänning utan att kompromissa med funktionen. Tekniska specifikationer: Presentförpackning för en penna, svart papp.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,60 | 15,40 | 15,00 | 14,00 | 13,40 | 13,00 | 12,40 | 11,60 | 11,40 | 11,20 |
| Artikelnummer | 83013-N0002 |
| Material | Cardboard |
| Bredd | 43mm |
| Längd | 182mm |
| Höjd | 21mm |
| Vikt | 20g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT83013.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 550mm x 370mm x 450mm |
| GPSR-Information | In the box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 83013-N0002 | 20505 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

