Ballpen with textmarker 2in1
Ballpen with textmarker 2in1 passar bra när företaget vill ge ett professionellt intryck i varje kontaktpunkt. Pennor fortsätter vara en effektiv klassiker i möten, receptioner, utbildningar och utskick. Just materialkänslan gör att gravyr eller tryck passar extra bra när profileringen ska kännas mer premium. Tekniska specifikationer: Kombinerad metallpenna och överstrykningspenna.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 25,20 | 24,60 | 23,80 | 22,00 | 20,00 | 18,80 | 17,80 | 17,00 | 16,60 | 16,20 |
| Artikelnummer | 81416-N0001 |
| Material | Metal |
| Längd | 138mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 19g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT81416.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 405mm x 335mm x 185mm |
| Pennmekanism | Cap action |
| Övrig information | Shelf life of at least 6 months. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 81416-N0001 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-04-29T00:00:00+02:00 | 29136 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

