Markeringspenna
Med Markeringspenna får företaget en användbar profilprodukt som ger återkommande exponering. När produkten används i rätt miljö blir exponeringen både naturlig och långvarig. Den lämpar sig väl för tryck, vilket gör det enkelt att skapa en tydlig och konsekvent profilering. Tekniska specifikationer: - Markeringspenna designad av Toppoint • - Den färgade detaljen visar färgen på pennan
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 18,60 | 18,20 | 17,60 | 16,20 | 14,80 | 13,80 | 13,00 | 12,40 | 12,20 |
| Artikelnummer | 81283-N0111 |
| Material | ABS |
| Bredd | 25mm |
| Längd | 110mm |
| Höjd | 13mm |
| Vikt | 21g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT81283.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 605mm x 280mm x 170mm |
| Pennmekanism | Cap action |
| GPSR-Information | In the mold |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 81283-N0111 | 27 st |
| Inkommande lager 2026-08-07T00:00:00+02:00 | 10000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

