Ebony Recycled Alu penna
Art.nr.
262317-018
7,03 kr
Ebony Recycled Alu penna är ett starkt val när du vill skapa en profilprodukt som både används och uppskattas. Det gör den till ett användbart val för företag som vill få mer effekt av varje utdelad enhet. Metallkänslan gör att både gravyr och tryck blir starka alternativ för märkning.
Tekniska specifikationer:
- Kulspetspenna med blått bläck tillverkad av återvunnet aluminium
- Cylindern har en vacker glansig yta med metallisk look och levereras med en metallklämma
- Genom att använda återvunnet aluminium används färre nya råvaror vid tillverkningen av denna produkt
- Resultatet är lägre energiförbrukning och mindre användning av vatten
Välj variant
Finns i 11 varianter
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 262317-018 |
| Material | Syntetiskt material, Återvunnet aluminium |
| Längd | 13.9 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vikt | 17 g |
| Volym | 0.5236 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

