Kulspetspenna och rollerball penna i snygg presentask - valnötsträ
Kulspetspenna och rollerball penna i snygg presentask - valnötsträ är lätt att dela ut, lätt att använda och stark som bärare av företagets identitet. Det gör modellen relevant både för intern användning och för externa aktiviteter. Just materialkänslan gör att gravyr eller tryck passar extra bra här. Tekniska specifikationer: - Ett skrivset med en kulspetspenna och en rollerballpenna i metall och valnöt • - Setet har ett klassiskt utseende och levereras i en vacker presentförpackning
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 164,00 | 161,00 | 159,00 | 156,00 | 154,00 | 151,00 | 149,00 | 147,00 | 144,00 | 142,00 |
| Artikelnummer | 82155-N0093 |
| Material | Metal, Wood |
| Bredd | 180mm |
| Längd | 56mm |
| Höjd | 30mm |
| Vikt | 160g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 82155-N0093 | 450 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

