WATERMAN Expert Stainless Steel with golden trim, Rollerball Pen F
WATERMAN Expert Stainless Steel with golden trim, Rollerball Pen F gör det enkelt att kombinera praktisk nytta med tydlig varumärkesnärvaro. Det är just den återkommande användningen som skapar reklamvärde över tid. Här fungerar gravyr eller tryck bra när du vill anpassa märkningen efter logotyp och användning.
Tekniska specifikationer:
- Visa upp signaturen i parisisk stil och lyft din arbetsdag med Waterman Expert Rollerball Pen.
- Dess rika, djupa lack och fina hantverk avslöjar att under din verkställande persona rör en kreativ anda.
- Varje lyxpenna är tillverkad i Frankrike och presenteras i en premium Waterman presentförpackning.
- Levereras med en 2-års internationell garanti, som kan förlängas till 4 år med registrering.
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 3060,00 | 2387,00 | 2239,00 | 2090,00 | 2030,00 |
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 3060,00 | 2387,00 | 2239,00 | 2090,00 | 2030,00 |
| Artikelnummer | 10192 4522 SS2 |
| Ursprungsland | Frankrike |
| Vikt | 30g |
| Längd | 141mm |
| Förpackning | Packning: Styckevis i presentetui |
| Refill | Fine |
| Bläckfärg | Svart |
| Skrivlängd | 3500m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 3501170952009 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: S0951980Produkttyp: #N/AStatistikkod: #N/A |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10192-4522-SS2 | 3 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

