WATERMAN Expert Stainless Steel with golden trim, Ballpoint Pen M
WATERMAN Expert Stainless Steel with golden trim, Ballpoint Pen M är lätt att dela ut, enkel att använda och fungerar därför starkt i många olika B2B-sammanhang. Pennor fortsätter vara effektiva eftersom de följer med mellan skrivbord, mötesrum och mässgolv. Just på den här typen av produkt fungerar gravyr eller tryck särskilt bra när uttrycket ska bli tydligt och professionellt.
Tekniska specifikationer:
- Visa upp signaturen i parisisk stil och lyft din arbetsdag med Waterman Expert kulspetspenna.
- Dess rika, djupa lack och fina hantverk avslöjar att under din verkställande persona rör en kreativ anda.
- Varje lyxpenna är tillverkad i Frankrike och presenteras i en premium Waterman presentförpackning.
- Levereras med en 2-års internationell garanti, som kan förlängas till 4 år med registrering.
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 2757,00 | 2150,00 | 2084,00 | 1882,00 | 1828,00 |
| Antal | 1 | 10 | 25 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 2757,00 | 2150,00 | 2084,00 | 1882,00 | 1828,00 |
| Artikelnummer | 10192 4521 SS2 |
| Ursprungsland | Frankrike |
| Vikt | 37g |
| Längd | 143mm |
| Förpackning | Packning: Styckevis i presentetui |
| Refill | Medium |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 3500m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| EAN | 3501170952009 |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: S0952000Produkttyp: #N/AStatistikkod: #N/A |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 10192-4521-SS2 | 3 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

