Ebony Bamboo penna
Art.nr.
263369-945
10,40 kr
När företag vill ha en klassisk profilprodukt med hög användningsgrad är Ebony Bamboo penna ett säkert val. När pennan används i verkliga arbetssituationer får varumärket en naturlig närvaro. Det gör produkten flexibel att märka med gravyr eller tryck beroende på önskat uttryck. Tekniska specifikationer: - Kulspetspenna med blått eller svart bläck. - Skaft är av bambu, med kromringar, och klämma och tryckknapp i metall.
Välj variant
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 263369-945 |
| Material | Bambu |
| Längd | 14 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 17 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

