Penna
När ni vill synas i vardagens små men frekventa kontaktytor är Penna ett smart val. Produkter som används dagligen ger återkommande exponering utan att kännas påträngande. Tryck gör det enkelt att anpassa produkten till företagets profil utan att kompromissa med användbarheten. Tekniska specifikationer: - Liten och kompakt penna med rött bläck
| Antal | 10 | 500 | 5000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 1,20 | 1,00 | 0,80 |
| Artikelnummer | 91587-N0021 |
| Material | Wood |
| Längd | 85mm |
| Diameter | 7mm |
| Vikt | 2g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 198mm x 195mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91587-N0021 | 263679 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

