Sprout Custom Notebook inkl Sprout Pencil inkl märkning
Sprout Custom Notebook inkl Sprout Pencil inkl märkning passar bra när företaget vill kombinera nytta, räckvidd och låg tröskel för utdelning. Det är just enkelheten som gör kategorin stark inom profilreklam. Det gör produkten flexibel att märka med tryck beroende på önskat uttryck.
Tekniska specifikationer:
- Sprout Custom Notebook med tillhörande Sprout Pencil.
- Litet skrivblock med 50st blanka blad i FCS-certifierat papper.
- Levereras med valfri blyertspenna från Sprout.
- Egen design av blockets framsida och märkning på pennan är inkluderat i priset.
- Pennan är tillverkad av helt naturliga, giftfria material och har en frökapsel på toppen som gör att den kan planteras efter användning.
- Frön finns tillgängliga från flertalet olika örter och blommor.
- Rekommenderad tid för plantering är 1-2 år efter mottagandet.
| Antal | 500 | 1000 | 3000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 144,00 | 101,00 | 77,50 | 68,00 |
| Artikelnummer | 40445 2000 X |
| Ursprungsland | Polen |
| Vikt | 55g |
| Längd | 205mm |
| Bredd | 55mm |
| Höjd | 7mm |
| Förpackning | Styckevis |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: Etuier, boxar & papercase av papperStatistikkod: 48201030Utseende: Metallklips, Solid, TryckknappSkrivtyp: Kulspets |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Sproutworld berättar historien om hållbar förändring genom små innovationer. Sproutworld gör skillnad genom att göra vardagsprodukter ? till exempel pennor ? hållbara och ge dem ett andra liv i form av blommor och örter. Dessa pennor från Sproutworld-kollektionen är 100% hållbara och säkra. Med sitt gröna budskap skapar de medvetenhet om miljön.
Sproutworld-kollektionen är producerad enligt Bcorps högsta möjliga ekologiska och sociala standard.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

