Deluxe 27? fyrkantigt paraply auto-open
Deluxe 27? fyrkantigt paraply auto-open är ett genomtänkt val för företag som vill synas ofta utan att tumma på funktionen. Det ger varumärket återkommande synlighet i miljöer där mottagaren faktiskt använder produkten. Tryck fungerar bra här när ni vill hålla uttrycket tydligt och konsekvent. Tekniska specifikationer: - Gå med stil med detta stora och lyxiga paraply. - Den slående fyrkantiga designen skapar en större yta och är tillräckligt stor för två personer. - Ramen är helt i glasfiber och vindtät.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 179,00 | 175,00 | 172,00 | 165,00 | 156,00 | 151,00 | 148,00 | 146,00 | 143,00 | 141,00 |
| Artikelnummer | 97107-N0002 |
| Material | Pongee polyester |
| Bredd | 50mm |
| Längd | 900mm |
| Höjd | 50mm |
| Diameter | 1210mm |
| Vikt | 510g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT97107.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 940mm x 210mm x 180mm |
| Spets | Chisel |
| Pennmekanism | Auto open & manual shut |
| GPSR-Information | in the seam |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 97107-N0002 | 970 st |
| Inkommande lager 2026-09-15T00:00:00+02:00 | 3000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

