Nyckelring Metall
Nyckelring Metall passar verksamheter som vill få mer synlighet genom produkter som faktiskt används. Det gör den relevant i både interna aktiviteter, kampanjer och kundnära sammanhang. Produkten lämpar sig väl för gravyr eller tryck beroende på hur synlig och exklusiv märkningen ska vara. Tekniska specifikationer: - Nyckelring, metall, dubbelsidig Doming möjlig, oval
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 28,20 | 27,60 | 27,00 | 26,40 | 24,60 | 21,40 | 21,00 | 20,80 | 20,40 | 20,00 |
| Artikelnummer | 99652-N0091 |
| Material | Metal |
| Bredd | 35mm |
| Längd | 103mm |
| Höjd | 6mm |
| Vikt | 33g |
| Ursprungsland | Turkey |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT99652.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 270mm x 250mm x 140mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 99652-N0091 | 4000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

