Läckfri resemugg Subli 350ml
Läckfri resemugg Subli 350ml kombinerar mobil användning med stark exponering under hela dagen. Det gör den särskilt intressant för företag som vill synas utanför kontoret. Den lämpar sig väl för tryck, transfer eller brodyr beroende på vilket uttryck du vill skapa. Tekniska specifikationer: - Toppoint-designad 100% läckfri resemugg. - Väldigt praktisk att ha i din väska utan risk för läckage. - Detta är en fin promotionartikel med stor tryckyta. - Finishen på muggen passar för sublimeringstryck.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 124,00 | 121,00 | 118,00 | 111,00 | 106,00 | 102,00 | 98,00 | 91,00 | 89,50 | 88,00 |
| Artikelnummer | 98768-N0001 |
| Material | Stainless Steel, PP |
| Höjd | 195mm |
| Diameter | 70mm |
| Vikt | 208g |
| Volym | 350cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98768.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 278mm x 395mm x 770mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| GPSR-Information | On lid |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98768-N0001 | 5075 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

