Resemugg Leak-Free 200ml
Toppoint-designad 100% läckfri vakuum-mugg i schysst format för dig på språng. Skapa en professionell och minnesvärd image med en resemugg leak-free 200ml med tryck. Perfekt för giveaways, kampanjer och branding!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 102,00 | 99,50 | 97,50 | 91,00 | 87,50 | 84,00 | 81,00 | 75,00 | 74,00 | 73,00 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 102,00 | 99,50 | 97,50 | 91,00 | 87,50 | 84,00 | 81,00 | 75,00 | 74,00 | 73,00 |
| Artikelnummer | 98818-N0001 |
| Material | Stainless Steel, PP |
| Längd | 120mm |
| Diameter | 70mm |
| Vikt | 180g |
| Volym | 200cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98818.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 278mm x 395mm x 770mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| GPSR-Information | On the bottom of the product |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98818-N0001 | 10358 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

