Resemugg 350ml
Resemugg 350ml passar företag som vill kombinera praktisk nytta med tydlig varumärkesnärvaro. Det gör den till ett användbart val för företag som vill få mer effekt av varje utdelad enhet. Just på den här typen av produkt fungerar gravyr eller tryck extra bra.
Tekniska specifikationer:
- Mugg med utsida i metall och insida i plast, perfekt för varma drycker
- Kommer i presentförpackning
- Inte 100% tät om man vänder den upp och ner
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 52,00 | 51,00 | 50,50 | 49,40 | 48,60 | 47,80 | 47,00 | 46,40 | 45,60 | 45,00 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 52,00 | 51,00 | 50,50 | 49,40 | 48,60 | 47,80 | 47,00 | 46,40 | 45,60 | 45,00 |
| Artikelnummer | 98759-N0005 |
| Material | Stainless Steel, PP |
| Höjd | 176mm |
| Diameter | 75mm |
| Vikt | 177g |
| Volym | 350cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98759.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 640mm x 470mm x 205mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| GPSR-Information | On the giftbox |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98759-N0005 | 5773 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

