T-ceramic termomugg Thames 330ml
T-ceramic termomugg Thames 330ml ger varumärket en naturlig plats i miljöer där produkten används om och om igen under dagen. Det ger en kombination av praktiskt värde och stadig exponering som fungerar bra i både intern och extern profilering. Här fungerar gravyr eller tryck extra bra beroende på hur ni vill lyfta varumärket i praktiken. Tekniska specifikationer: • Vi presenterar ?Thames?, en 330 ml termomugg från vår T-ceramic serie • Njut av dina drycker i perfekt temperatur, med stil • Den keramiska insidan ger många fördelar, bland annat enkel rengöring, eliminering av lukt- och smakrester efter diskning och överlägsen värmeisolering • Tillverkad av 90% återvunnet rostfritt stål efter konsumenttillverkning
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 76,00 | 74,50 | 73,50 | 72,00 | 71,00 | 70,00 | 69,00 | 68,00 | 67,00 | 66,00 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 76,00 | 74,50 | 73,50 | 72,00 | 71,00 | 70,00 | 69,00 | 68,00 | 67,00 | 66,00 |
| Artikelnummer | 98722-N0001 |
| Material | Ceramic, Stainless Steel |
| Höjd | 82mm |
| Diameter | 88mm |
| Vikt | 140g |
| Volym | 330cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98722.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Lämplig för varma drycker | Ja |
| Övrig information | Length including handle: 114 mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98722-N0001 | 1400 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

