Oslo subli magisk mugg 300ml
Som profilprodukt fungerar Oslo subli magisk mugg 300ml starkt eftersom den används ofta och gärna under lång tid. Den dagliga användningen gör att exponeringen byggs upp naturligt över tid. Produkten lämpar sig väl för tryck när varumärket ska synas klart utan att störa användningen. Tekniska specifikationer: • Upplev magin med Oslo-färgändrande mugg. • Med en kapacitet på 300 ml ändrar denna mugg färg och avslöjar trycket under när den fylls med varmt vätska, vilket ger ett roligt och interaktivt inslag till ditt dryckeskärl.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 84,00 | 82,00 | 78,50 | 73,00 | 70,00 | 68,50 | 66,00 | 64,50 | 63,00 | 62,00 |
| Artikelnummer | 51106-N0201 |
| Material | Stoneware |
| Höjd | 96mm |
| Diameter | 87mm |
| Vikt | 330g |
| Volym | 300cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51106.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 410mm x 270mm x 310mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51106-N0201 | 5793 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

