Mugg Cyprus 270ml
Mugg Cyprus 270ml passar särskilt bra när du vill ge bort något som både känns användbart och håller hög upplevd nytta. Just därför passar den bra för företag som vill synas i vardagliga sammanhang med hög användningsgrad. Förädlingen kan med fördel göras med tryck beroende på hur du vill att resultatet ska upplevas.
Tekniska specifikationer:
- Konformad porslinsmugg.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 63,50 | 59,50 | 57,00 | 55,50 | 53,50 | 52,50 | 51,50 | 50,50 |
| Artikelnummer | 50211-N0001 |
| Material | Porcelain |
| Höjd | 98mm |
| Diameter | 81mm |
| Vikt | 260g |
| Volym | 270cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT50211.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 260mm x 325mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50211-N0001 | 6707 st |
| Inkommande lager 2026-05-07T00:00:00+02:00 | 9828 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

