Elite Powerbank 16000mAh
Elite Powerbank 16000mAh ger ett mer genomarbetat intryck i mötet med kund och samarbetspartner. Just kombinationen av praktisk nytta och kvalitet gör den relevant i många B2B-sammanhang. Materialet gör att gravyr eller tryck passar extra bra när märkningen ska kännas tydlig och genomarbetad. Tekniska specifikationer: • Denna powerbank från Elite-serien är versionen med en kapacitet på 16.000mAh • Denna metalliska design är perfekt för att ladda mobila enheter när du är på språng och batteriet börjar ta slut • Powerbanken innehåller två USB-A-portar och en Type-C-port, så att powerbanken är lämplig för fler typer av laddningskablar • Levereras i en presentförpackning
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 359,00 | 352,00 | 347,00 | 341,00 | 336,00 | 330,00 | 325,00 | 320,00 | 315,00 | 311,00 |
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 359,00 | 352,00 | 347,00 | 341,00 | 336,00 | 330,00 | 325,00 | 320,00 | 315,00 | 311,00 |
| Artikelnummer | 95098-N0001 |
| Material | ABS |
| Bredd | 68mm |
| Längd | 142mm |
| Höjd | 30mm |
| Vikt | 193g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95098.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 220mm x 169mm |
| Effekt | 16000 |
| Input | DC 5V/2A |
| Laddningstid | 8 |
| GPSR-Information | On the gift box & On the bottom |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95098-N0001 | 749 st |
| Inkommande lager 2026-08-19T00:00:00+02:00 | 1000 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

