Musmatta med trådlös laddare återvunnet papper
Med Musmatta med trådlös laddare återvunnet papper får varumärket en naturlig plats i teknik som används ofta. Teknik som används ofta ger varumärket en mer naturlig och relevant plats i mottagarens vardag. Produkten lämpar sig väl för tryck när varumärket ska synas klart utan att störa användningen. Tekniska specifikationer: • Musmatta tillverkad av återvunnet papper, nu med trådlös laddning. • Navigera smidigt samtidigt som du laddar dina enheter på ett mer hållbart sätt.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 70,50 | 69,00 | 68,50 | 67,00 | 66,00 | 65,00 | 64,00 | 63,00 | 62,00 | 61,00 |
| Artikelnummer | 95656-N0094 |
| Material | Bio-paper |
| Bredd | 245mm |
| Längd | 200mm |
| Höjd | 6mm |
| Vikt | 210g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95656.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 380mm x 222mm x 290mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95656-N0094 | 2590 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

