3TW1300 I Fresh "n Rebel Twins Fuse - True Wireless earbuds
När företag vill kombinera nytta med tydlig exponering är 3TW1300 I Fresh "n Rebel Twins Fuse - True Wireless earbuds ett smart val. Just vardagsnyttan gör att den ofta används många gånger och därmed också syns ofta. Tryck är ett naturligt val på den här typen av produkt när varumärket ska synas klart och tydligt. Tekniska specifikationer: • Pålitliga och lättanvända True Wireless-öronsnäckor • Styr din musik och dina telefonsamtal genom att röra vid öronsnäckorna, matcha dina öronsnäckor med din outfit och njut av 30 timmars musik utan sladdar • Dual master (vänster och höger öronsnäcka kan användas individuellt) Kontroll genom beröring Röstassistent 6 timmars speltid per laddning (30 timmar totalt) 3 storlekar av mjuka in-ear pluggar
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 394,00 | 388,00 | 383,00 | 377,00 | 372,00 | 367,00 | 362,00 | 357,00 |
| Artikelnummer | 49728-N0011 |
| Material | ABS |
| Bredd | 61mm |
| Längd | 24mm |
| Höjd | 57mm |
| Vikt | 55g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 210mm x 190mm x 310mm |
| USB-Port | Type-C |
| Laddningstid | 2 |
| Övrig information | 6 hours playtime per charge (30 hours in total). Charging time earbuds: 1.5 hours. Charging time box: 2 hours. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 49728-N0011 | 741 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

