TW241 |TCL MOVEAUDIO Neo
Med TW241 |TCL MOVEAUDIO Neo får mottagaren en användbar teknikprodukt där varumärket följer med i situationer som upprepas ofta. Den återkommande användningen hjälper varumärket att stanna kvar i vardagen på ett naturligt sätt. Den lämpar sig väl för tryck, vilket gör det lätt att anpassa profileringen efter önskat uttryck. Tekniska specifikationer: • TCL:s ANC-örhörare erbjuder 28 dB brusreducering, 4 mikrofoner med ENC för tydliga samtal och 4 EQ-lägen • Google Fast Pair förenklar enhetsbyte, och Transparensläget blandar sömlöst musiken med din omgivning • Med totalt 40 timmars speltid kan du njuta av en premium ljudupplevelse
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 429,00 | 422,00 | 415,00 | 408,00 | 401,00 | 395,00 | 389,00 | 383,00 |
| Artikelnummer | 45566-N0001 |
| Material | ABS |
| Bredd | 55mm |
| Längd | 64mm |
| Höjd | 28mm |
| Vikt | 45g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 45566-N0001 | 277 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

