SafeSound nödradio med solcell och manuell vevning
SafeSound Emergency Radio är en kompakt och bärbar allt-i-ett-enhet: radio, ficklampa och powerbank. Den laddas via solceller, vev eller medföljande USB-C-kabel. Lyssna på AM- och FM-stationer, ladda din telefon med 1800 mAh-batteri eller använd den inbyggda ficklampan. Upp till 15 timmars batteritid, perfekt vid nödsituationer och resor.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 272,00 | 268,00 | 263,00 | 259,00 | 255,00 | 251,00 | 247,00 | 243,00 | 239,00 | 236,00 |
| Artikelnummer | 95607-N0002 |
| Material | ABS |
| Bredd | 50mm |
| Längd | 130mm |
| Höjd | 65mm |
| Vikt | 229g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95607.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 375mm x 280mm x 240mm |
| USB-Port | Type-C |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95607-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-10T00:00:00+02:00 | 5897 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

