Mintask Rektangel
Pepparmint för en frisk andedräkt. Sockerfritt. Ca 7 gram. Skapa en professionell och minnesvärd image med en mintask rektangel med tryck. Perfekt för giveaways, kampanjer och branding!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 12,20 | 11,80 | 11,60 | 11,00 | 10,40 | 10,00 | 9,60 | 9,00 | 8,80 | 8,60 |
| Artikelnummer | 91793-N0001 |
| Material | PP |
| Bredd | 48mm |
| Längd | 79mm |
| Höjd | 6mm |
| Vikt | 14g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91793.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 330mm x 320mm x 260mm |
| GPSR-Information | On the back |
| Övrig information | Content: 7 gram. Shelf life of at least 6 months. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91793-N0001 | 66236 st |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

